Veľkoobchod s tepelnou technikou

phone0918 511 228maildopyt@attack-predaj.sk

Elektrické kotly

Modifikácie elektrických kotlov

ATTACK ELECTRIC EXCELLENT - Vo svojej konštrukcii využíva prvky modernej technológie a dizajnu. Vďaka unikátnym vlastnostiam nového elektrického kotla môžete vykurovať úsporne a pritom veľmi komfortne. Tento kotol je určený na vykurovanie rodinných domov, budov a spoločných priestorov s tepelnými stratami až do 22,5 kW.

ATTACK ELECTRIC EASY - Je určený na vykurovanie v ohrevných sústavách s núteným obehom a tepelnými stratami do 7,5 kW (nízkoenergetické domy, byty a menšie rekreačné objekty). Mimo klasických ohrevných systémov.


Elektrické kotly ATTACK zabezpečia vykurovanie bytov, domov, chát, firemných a priemyselných priestorov komfortne a šetrne, pričom sú šetrné nielen po finančnej stránke, ale šetria aj životné prostredie (žiadne emisie). Tiež ich inštalácia a prevádzka sú veľmi jednoduché. Aj keď ide o relatívne drahšiu alternatívu v porovnaní s tradičnejšími spôsobmi vykurovania v dôsledku rastu cien energií, stále predstavujú vysoký komfort.

Táto kombinácia malých rozmerov, spoľahlivosti a ľahkej a ekonomickej prevádzky robí z elektrických kotlov ATTACK vynikajúcu alternatívu v priestoroch, kde nie sú iné možnosti vykurovania.

Pre tých, ktorí majú záujem o minimalizáciu nákladov na vykurovanie, treba zvážit kondenzačné plynové kotly s možnosťou pripojenia na solárne systémy, prípadne kotly na pevné palivo, pelety a kombinované kotly.
PALIVO
Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
Produkty
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
SVET ATTACK, s.r.o