Veľkoobchod s tepelnou technikou

phone0918 511 228maildopyt@attack-predaj.sk

Peletové kotly a horáky

ATTACK® PELLET 30 AUTOMATIC PLUS – AUTOMATICKÝ KOTOL NA PELETY

Attack Pellet 30 Automatic Plus
Kotol na spaľovanie drevených peliet ATTACK® PELLET 30 AUTOMATIC Plus je moderný kotol, ktorý svojou technológiou spaľovania šetrí životné prostredie, pričom užívateľovi ponúka vysoký komfort porovnateľný so spaľovaním zemného plynu. Vďaka automatickej prevádzke, jednoduchému ovládaniu a čisteniu šetrí Váš čas. Kotol na pelety ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC Plus je určený na vykurovanie rodinných domov, chatiek, malých prevádzok, dielní a podobných objektov.

Moderný dizajn a kvalitné materiály

Pri výrobe kotlov ATTACK sú použité najmodernejšie a technologicky vyspelé materiály. Telo kotla na pelety ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC Plus je vyrobené z kvalitnej kotlovej ocele o hrúbke 6 mm, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť. Všetky komponenty peletového kotla sú vyrobené s ohľadom na ich trvácnosť po mnoho rokov.
Pri návrhu kotlov ATTACK sú používané moderné technológie a trendy. Naše kotly vystihuje moderný a nadčasový dizajn. Dizajn kotlov ATTACK patrí medzi tie najlepšie a mnohé z kotlov ATTACK boli ocenené na prestížnych medzinárodných, ako aj domácich výstavách. Kotol ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC Plus nie je výnimkou. Čisté línie, prepracovaná ergonómia a nápaditý dizajn ATTACK sú rozpoznateľné už na prvý pohľad.

Attack Pellet 30 automatic plus závitovka

Automatické podávanie paliva

Komfort zabezpečuje plne automatický podávač paliva, vďaka čomu nie je potrebné sledovať stav horenia a prikladať palivo manuálne. Automatická prevádzka peletového kotla môže byť riadená izbovým termostatom, čo zaručuje vysoký komfort obsluhy. Objemný zásobník na pelety zabezpečí dlhý čas horenia v kotle. Pelety sú dopĺňané prostredníctvom závitového dopravníka do spaľovacej komory, kde sú spaľované s vysokou účinnosťou viac ako 90 %.

Automatické čistenie s minimom popola

Pre zabezpečenie maximálneho komfortu zákazníka je kotol vybavený systémom automatického čistenia výmenníka prostredníctvom turbulátorov. Odstránený popol je následne závitovým dopravníkom premiestnený do zásobníka popola. Zaplnený zásobník  popola je možné jednoducho vyprázdniť a kotol môže pokračovať vo svojej prevádzke.

Attack Pellet 30 Automatic Plus turbulatori

DREVNÉ PELETY – ekologické palivo do kotlov ATTACK

PeletyPelety predstavujú vedľajší produkt pri ťažbe a spracovaní dreva. Patria medzi moderné, ekologické a komfortné palivo. Ich výhodou je extrémna hustota a veľmi nízky obsah vody. Používajú sa ako náhrada fosílnych palív v kotloch, krboch a peciach a sú kvalitným ekologickým palivom. Ich vlastnosti ich predurčujú na použitie v kotolniach s automatickou prevádzkou. Vykurovanie peletami je rozšírené najmä v Škandinávii.

Výhody spaľovania peliet:

  • moderné a obnoviteľné zdroje paliva
  • vysoký komfort vykurovania vďaka vysokej výhrevnosti peliet
  • spaľovanie peliet produkuje nízke emisie - chránite životné prostredie
  • jednoduchá doprava a manipulácia
  • pelety je možné spaľovať automaticky s využitím kotla ATTACK PELLET 30 AUTOMATIC Plus alebo v kombinovaných kotloch ATTACK DPX COMBI Pellet, ATTACK FD Pellet
Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
Produkty
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
SVET ATTACK, s.r.o