Veľkoobchod s tepelnou technikou

phone0918 511 228maildopyt@attack-predaj.sk

ATTACK DPX COMBI Pellet - splyňovacie kotly s automatickým horákom na pelety

ATTACK COMBI PelletTeplovodný kotol na drevo a pelety DPX COMBI Pellet je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou výmenníka, kde je predpísaným palivom drevo a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka drevné pelety. Je to pokročilé riešenie poskytujúce zvýšený komfort vďaka plne automatickému horáku na pelety jednoducho zabudovateľnom do kotla a výhodu najlacnejšej tepelnej energie vyrobenej z dreva v splyňovacom kotle.

S možnosťou nastavenia výkonu horáka s automatickým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do oceľového telesa DPX, vzniká kombinovaný kotol na pevné palivo a pelety. Peletový horák je umiestnený na polohovateľnom pantografe, čím možno jednoducho vložiť horák do horných dvierok kotla a tým v priebehu minúty urobiť zo splyňovacieho kotla kotol na pelety. Pokiaľ je k dispozícii drevo, horák je možné zase spätne ľahko demontovať a kotol používať ako bežný splyňovací kotol.

Ovládanie kotla je tvorené regulátorom Profi „PID“ a elektronikou pre horák. Jedno alebo druhé je možné jednoducho vypnúť hlavným vypínačom a podľa toho pracovať s jedným alebo druhým palivom. Riešenie poskytuje možnosť výberu medzi dvoma horákmi s výkonmi 8 – 30 kW a 15 – 50 kW. Kotol je určený pre úsporné a ekologicky šetrné vykurovanie rodinných domov, chatiek, malých prevádzok, dielní a podobných objektov.

Zobrazený počet: 244896
Zoradiť podľa výkonu: výkon Zoradiť podľa objemu: výkon
Spôsob zobrazenia: S obrázkamiTabuľka s obrázkami
[ATTACK DPX 50 COMBI Pellet]

Cena s DPH:

5310 €

 
[ATTACK DPX 45 COMBI Pellet]

Cena s DPH:

5302 €

 
[ATTACK DPX 40 COMBI Pellet]

Cena s DPH:

5290 €

 
[ATTACK DPX 35 COMBI Pellet]

Cena s DPH:

3339 €

 
[ATTACK DPX 30 COMBI Pellet]

Cena s DPH:

3324 €

 
[ATTACK DPX 25 COMBI Pellet]

Cena s DPH:

3123 €

 
Produkty
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
Zákaznícky servis
Predajňa
SVET ATTACK, s.r.o
SVET ATTACK, s.r.o